LABURA ŽIVKO

DON PAVE ZANKIJA 29PrivlakaRiwiera Zadar

Telefon: 00385-23-367439; 00385-99-5055562, 00385-99-6536246

Właściciele posługują się językami: DE, EN

Wyślij wiadomość

Opis kwatery:

Przestronny jednopokojowy apartament z czystymi i nowoczesnymi liniami i wystrojem. Zmywarka, Wi-Fi, klimatyzacja w cenie. Materace i nakładki na materac są nowe, wystrój odświeżony, w pełni wyposażone.

Liczba łóżek1
Liczba dodatkowych łóżek1
Łóżeczka dla dzieci NIE
Liczba sypialni1
Salon TAK
Dostawka w salonie1
Oddzielny salon NIE
Pozycja Parter
Powierzchnia (m2)31 m2
Klimatyzacja TAK
TV TAK
TV satelitarna TAK
Internet (Wi-Fi) Darmowe
Taras Wspólny
Miejsce parkingowe TAK 1
Garaż NIE
Miejsce do cumowania NIE
Widok na morze NIE
Odległość od morza (m)50 m
Odległość od centrum (m)400 m
Dostęp dla wózków inwalidzkich NIE
Ogrzewanie TAK
ŁAZIENKA
Pralka NIE
Prysznic/wanna prysznic
KUCHNIA
Lodówka TAK
Piekarnik NIE
Kuchenka TAK
Zmywarka TAK
Grill TAK
DODATKOWA OFERTA
1) Djeca moraju biti 10 ili starija. 2) Min.4 noćenja. Depozit 100€ po tjednu rezervacije. 3) Tihi sati od 00-08, te 13-17. Zabave i galama nisu dopušteni. 4) Plaćanje na check in. Dodatno 100€ depozit za štete, povrat na check-out.
Opis kwatery AP1
Przestronny jednopokojowy apartament z czystymi i nowoczesnymi liniami i wystrojem. Zmywarka, Wi-Fi, klimatyzacja w cenie. Materace i nakładki na materac są nowe, wystrój odświeżony, w pełni wyposażone.
AP1CENNIK Euro/dzień ***
PRZED SEZONEM
SEZON
PO SEZONIE
60 EURO
65 EURO
60 EURO

Wyślij zapytanie w sprawie AP1


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 3+2=Noclegi w okolicy
Apartamenty Chorwacja: Privlaka
VILLA FRANICA
Privlaka
Apartamenty Chorwacja: Privlaka
VILLA GOGA vl. EMIL GLAVAN
Privlaka

UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.